"Ziemas Gaismas dārzs" ir distancēta pastaiga, kuru jau trešo gadu LU Botāniskajā dārzā organizē uzņēmums “UNTITLED originals”. Ziemas gaismas dārzā gaismu mākslinieki pārvērš pasauli sev apkārt. Pastaigā ir iespējams apskatīt 30 instalācijas, kuras veidojuši labākie Latvijas gaismotāji, kas pieredzi guvuši teātros, pasākumu nozarē, kino un multimediālos projektos.

Pēc pastaigu takas apmeklējuma, apmeklētājiem mājaslapā ziemasgaismasdarzs.lv ir iespējams nobalsot par kādu no gaismas instalācijām - 9% no katras biļetes ieņēmumiem tiks novirzīti tās gaismas instalācijas autoram (vai viņa izvēlētam labdarības projektam), par kuru apmeklētājs nobalsojis.

Ziemas Gaismas dārza pastaigu taka atvērta: no plkst. 17.00 līdz plkst. 22.00 (katru dienu no 17. decembra līdz 16. janvārimi)

Biļešu iegāde: tikai iepriekšpārdošanā "Biļešu Paradīze"  interneta kasēs

Ieejas biļešu cena: sākot no 10 EUR. Bērniem līdz 12 gadu vecumam un pensionāriem (uzrādot apliecības pie ieejas) - no 7 EUR. Bērniem līdz 7 gadu vecumam un ivalīdiem (uzrādot apliecības pie ieejas) - ieeja bez maksas.


LU darbiniekiem un studentiem - 50% atlaide! 

LU darbiniekiem un studentiem Ziemas gaismas dārza apmeklēšanai - biļetēm atlaide 50%. Atlaidi var saņemt, uzrādot studenta vai darbinieka apliecību. 

Kā saņemt atlaidi? 

Botāniskā dārza kasē - uzrādot derīgu LU studenta vai darbinieka apliecību. 

Biļešu Paradīzē, iegādājoties biļetes tiešsaistē: 
1. Izvēlamies biļetes veidu (ar sadarbspējīgu sertifikātu un kopā ar bērniem līdz 12 gadiem vai tikai ar sadarbspējīgu sertifikātu- atšķiras apmeklējuma laiki).
2. Izvēlamies apmeklēšanas datumu un laiku. 
3. Atzīmējam, ka esam iepazinušies ar epidemioloģiskās drošības noteikumiem. 
4. Spiežam "Pirkt biļetes". 
5. Atzīmējam biļešu skaitu, spiežam "Doties uz grozu".
6. Atrodam pogu "Izvēlēties atlaidi", piedāvātajā logā ievadām darbinieka vai studentu apliecības numuru (ar vai bez defises). 
7.  Apmaksājam un saņemam biļetes izvēlētajā veidā. 


2021. / 2021. gada “Ziemas Gaismas dārzā” piedalās mākslinieki: Rinalds Popovs, Kristaps Kalnietis, Kristaps Bunga, Kārlis Ozoliņš, Patriks Piternieks, Dārta Zālīte, Jurijs Fjodorovs, Oskars Timbars, Haralds Čibals, Artis Vilks, Vilnis Valle, Oskars Ludboržs, Jānis Purvs, Matīss Kokle, Jūlija Bondarenko, Kārlis Kaupužs, Ričijs Pūciņa un Edgars Ķuzis.

Lai nodrošinātu epidemioloģisko drošību, Ziemas Gaismas dārzā ir noteikta 10 metru distancēšanās starp apmeklētāju grupām. Līdz plkst. 20.00 tas darbosies daļēji drošā režīmā, savukārt no plkst. 20.00 - drošajā režīmā. Tas nozīmē, ka laikā līdz plkst 19.00 Ziemas Gaismas dārzā kopā ar vecākiem var ienākt bērni līdz 12 gadu vecumam (neuzrādot sertifikātus) un bērni līdz 18 gadu vecumam (uzrādot sertifikātu vai skrīninga testu ne vecāku par 72 stundām), taču no plkst. 19.02 Gaismas dārzu iespējams atmeklēt tikai ar sadarbspējīgu sertifikātu.

Dalīties